Basketbolun yukselen yıldızı Basketbolhaberi.com
KAVGA SONRASI AÇIKLAMALAR!
Anahtar Kelimeler

KAVGA SONRASI AÇIKLAMALAR!

NTVSpor.net Türkiye’nin spor sayfası

GÖZLER DİSİPLİN KURULU'NDA!


Olimpiakos-Galatasaray Liv Hospital maçının son çeyreğinde Begic'in Mensah-Bonsu'ya arkadan attığı dirsek sonrasında saha karışmıştı. Bonsu; sert faule yumrukla karşılık verince kavga daha da büyümüştü. Kavga sonrası iki oyuncu da diskalifiye edilmişti.
 
Euroleague'de geceye damga vuran bu olayın ardından Pops Mensah Bonsu, özür diledi. 

Twitter hesabından açıklamalar yapan Bonsu, "Ailemden, takım arkadaşlarımdan, taraftarımızdan, Galatasaray'dan, Olimpiakos'tan ve Euroleague'den özür diliyorum. Gerçek bir profesyonel olmaktan onur duyan birisi olarak; yaşananlar benim için gurur verici değildi. Olaylar ve uygunsuz davranışlarım yüzünden sadece özür dileyebilirim" ifadelerini kullandı. 19 Fotoğraf

BEGIC: SUÇLU DEĞİLİM!
Mirza Begic ise yaşanan olaylarda suçlu olmadığını savundu.
     
Begic, "Galatasaray maçında yaşananlarda suçlu değilim. Maçta yaşananların görüntüsü var ve herkes kimin suçlu olduğunu görebilir, ben miyim yoksa Mensah-Bonsu mu  Bununla ilgili başka bir şey de söylemek istemiyorum ve tekrarlıyorum, ortada her şeyi gösteren bir görüntü var" dedi.
     
Mirza Begic'in menajeri Enes Trnovcevic de Begic'in suçlu olmadığını, Mensah-Bonsu'nun, Slovenyalı oyuncu tepki vermeden önce dirseğiyle yüzünü darbettiğini savundu. Trnovcevic, yaşanan olayın bir an önce unutulması gerektiğini de dile getirdi.


Kaynak: Ntvspor
Tarih: 29.11.2013

Yazar Girişi
Basketbolhaberi.com bir haber portalıdır. Basketbolhaberi.com'da yazılan haberler ve yorumlardan yazarlar ve/veya kaynakları sorumludur. Sitemizin içeriğinin bir bölümü, internetten toplanarak yayınlanmaktadır. Hak sahipleri talep ettiğinde yer alan içerikler kaldırılabilir. İletişim/Reklam: bilgi@akcombilisim.net
Bugün 02 Temmuz 2020, Perşembe